Vítejte na novém webu SPMP ČR

Zřejmě jste si toho již všimli - od začátku roku máme nové logo a od února také kompletně novou webovou stránku. Již delší dobu jsme chtěli obojí změnit. Během loňského podzimu jsme vybrali studio, připravili obsah stránek a nyní už můžeme říct, že máme takřka hotovo!

Autorem loga je Ondřej Trnka, který stojí i za vizuálem nové webové stránky. Webové stránky pak celé uvedl v život a naprogramoval Jakub Sládek. Ondra i Jakub jsou součástí grafického studia Onkubator. A musíme říci, že spolupráce s nimi byla skvělá! Oba pánové pochopili naše neziskové zázemí, snažili se vyhovět všem našim požadavkům a to za velmi profesionální komunikace a vstřícného přístupu. Děkujeme!

Moc se nám líbí, jak nové logo aktualizuje to staré, navazuje tak na naši více než padesátiletou tradici a zároveň je příjemně moderní a elegantní.

Doufáme, že se nový web osvědčí - snažili jsme se jej udělat maximálně přístupný, jednoduchý, přehledný a zároveň vizuálně výrazný a současný. Uznejte, že je to docela velká změna od toho minulého. Věříme, že po počátečním "rozkoukání" i vy oceníte jeho funkčnost a přístupnost.

Budeme rádi, když se náš web stane informačním bodem všem lidem s mentálním postižením a pečujícím. Tento rok nás čeká spousta novinek v rámci našich aktivit. Sledujte tedy i náš newsletter