SETKÁNÍ S CAROLINE TOMLINSON

Příští pátek 10. 12. 2021 od 15:30 do 18:00 se uskuteční online setkání s Caroline Tomlinson.

Jedná se o další z našich setkání se zahraničním hostem, kteří jsou inspirativní pro své aktivity a jsou sami rodiči lidí s postižením. Tito lidé, jako je právě Caroline Tomlinson se zasloužili o nějaké pozitivní změny ve svých zemích v přístupu a možnostech pro lidi s mentálním postižením.

Přihlaste se zde: https://1url.cz/xKfnS Setkání je zdarma. Simultánní tlumočení zajištěno! Informační plakát k akci ZDE.

Další informace: Přihlašovat se můžete do čtvrtka 9. 10. (včetně).Zájemcům poté pošleme link na platformu Zoom.


Kontaktní osoba: Xenie Dočkálková, 724 805 013

O ČEM CELÁ DEBATA BUDE?

O ZKUŠENOSTI – jak mít kontrolu nad vlastním životem a jak získat možnost opravdu rozhodovat o typu a kvalitě podpory, kterou lidé s postižením dostávají? BUDEME MLUVIT o udržitelné finanční situaci rodin, plánování a realizaci vlastních snů. DOZVÍTE SE o prospěšné práci s komunitou, o společném sdílení úspěchů i neúspěchů. A JAK NAČERPAT SÍLU pro podporu a změnu svého myšlení a okolí?

Více o Caroline: Caroline Tomlinson je z Velké Británie a je ředitelkou organizace My Life (https://www.my-life.org.uk/). S manželem vychovávají tři děti – jejich nejstarší syn Joe má komplexní postižení. Je jednou ze spoluzakladatelek organizace In Control (https://in-control.org.uk/). Caroline je zvyklá hledat řešení a nenechat se limitovat momentálně nabízenými možnostmi nebo převládajícími styly myšlení.