Vstupenky zdarma pro pečující na mezinárodní konferenci v Plzni

Využijte 25 míst zdarma pro rodiče a pečující na mezinárodní konferenci Mezinárodní asociace speciálního vzdělávání (IASE) 2024 na téma: Podpora začleňování lidí s postižením v průběhu celého životního běhu, konanou v Plzni.

Na konferenci se sejdou speciální pedagogové, sociální pracovníci, psychologové a další odborníci, a také lidé s postižením a jejich rodiny. Celá konference je čtyřdenní, my ale díky laskavé podpoře Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové nabízíme 25 vstupenek na sobotu 29. 6. zdarma!

V sobotu 29. 6. je program přizpůsobený pro rodiny dětí a dospělých s mentálním postižením. Část programu bude tlumočena do češtiny a je možnost využít asistenci pro potomky

Přihlásit se můžete na tomto odkaze: https://1url.cz/@spmp_konference_IASE

Přihlaste se prosím do 15. 6.

Celý sobotní program naleznete zde v PDF formátu.

Hlavní řečnicí sobotního programu je Sue Swenson, prezidentka Inclusion International. Sue se intenzivně zabývá zlepšováním kvality života lidí s mentálním postižením, sama měla syna s těžkým mentálním postižením.

Sue spolupracuje s mnoha neziskovými organizacemi. V současné době pracuje pro administrativu prezidenta Joea Bidena a pokračuje tak v práci, které se věnovala již za vlády prezidentů Baracka Obamy a Billa Clintona.

Konferenci ve dnech 28. 6. - 1. 7. 2024 spolupořádá pracoviště Oddělení speciální a inkluzivní pedagogiky pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni ve spolupráci s Mezinárodní asociací speciálního vzdělávání. Pokud máte zájem i o další témata, na akci je možno se hlásit vícero způsoby - formou jednodenní, dvoudenní či celé čtyřdenní registrace.

Více informací naleznete v češtině na těchto webových stránkách.