Setkání s pečujícími ze zahraničí

Zveme vás na dvě setkání s našimi zahraničními lektorkami, které jsou samy rodiči dětí/dospělých s mentálním postižením.

José Smits povede semináře v pátek 8. 4. (15:30 – 18:00) a sobotu 9. 4. (9:30 – 16:30),  Caroline Tomlinson naváže na svůj předešlý online seminář v sobotu 7. 5. od 9:30 do 16:30.

Obě lektorky mají za sebou spoustu zkušeností jak v osobním, tak profesním životě. Jste srdečně zváni - bude to velmi zajímavé!

José Smits bude s vámi diskutovat o tom, jak být platnými obhájci nejen svých dětí, ale skutečnými a silnými obhájci v širším pojetí. José bude také sdílet zkušenosti se zakládáním samostatného bydlení a ovlivňováním kvality života v pobytových zařízení a se zapojováním rodičů dětí s postižením v Nizozemí.

V úvodním setkání Caroline Tomlinson prezentovala samostatné bydlení pro svého syna s postižením. Toto návazné setkání bude zaměřeno na otázku kvality života našich dětí a dospívajících a také plánování budoucnosti. Pokud jste na prosincovém setkání nebyli, vůbec to nevadí!

Více informací o samotném setkání naleznete ZDE.

Přihlásit se na akci se můžete zde: https://1url.cz/JK8x0

Přijďte se inspirovat!