Kdo mi pomůže? Kdo mu pomůže?

Jako rodič dítěte s mentálním postižením si tyto otázky kladete stále častěji. Kdo mi pomůže v situaci, která bude nad mé síly? Kdo mi pomůže, až přestanu zvládat každodenní stres a povinnosti? Kdo pomůže mému dítěti, až tady nebudu? Potřebujete krizové plány pro nečekané situace. Potřebujete podporu a pomoc, abyste dokázali dlouhodobě zvládat nejen péči o svého potomka, ale také péči o sebe. A potřebujete plán, jak zajistit vašemu dítěti důstojný život, až tady nebudete. Víme, že na to v každodenním shonu nemáte čas, informace a energii.

My vám nabízíme pomoc.

Staňte se jedněmi z prvních rodičů, kterým vypracujeme individuální krizové scénáře a plány tak, aby vás už žádná situace nezaskočila. Buďte mezi těmi, které naučíme, jak se vyhnout vyčerpání a vyhoření. A nechte si vypracovat plán, jak zajistit důstojný život vašeho dítěte ve všech fázích jeho života i v době, až už tady nebudete. Není důležité, zda je vaše dítě předškolního věku, dospívající nebo dospělé.

Přihlaste se do našeho programu Práce s rodinou, krizí a budoucností jako důležité prvky podpory neformálních pečujících. Rádi vám pomůžeme a vaše zkušenosti nám pomohou připravit metodiku podpory pro všechny rodiny vychovávající děti s mentálním postižením.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím dotazník ZDE.

Těší se na vás naše lektorka, psycholožka a odborná poradkyně Xenie Dočkálková, kterou můžete kontaktovat:
Telefon: +420 221 890 436, +420 776 237 799
E-mail: xenie.dockalkova@spmpcr.cz

Neváhejte, počet míst v programu je omezen.
Leták ke stažení ZDE.

 
 
Vytisknout stránku Poslat emailem