Jak se zapojit

JSEM PEČUJÍCÍ

Chcete být v kontaktu s dalšími pečujícími?

ZÁZEMÍ - sdílejte s námi vaše starosti i radosti na společných osobních nebo online setkáních pečujících z celé ČR

Více o ZÁZEMÍ se dočtete zde.
 

POBOČNÉ SPOLKY SPMP ČR - účastněte se různorodých aktivit ve vaší lokalitě a navyšte počet členů našeho celorepublikového spolku; náš společný hlas bude silnější.

Seznam stávajících pobočných spolků naleznete zde.

Chcete v místě vašeho bydliště založit spolek? Informace naleznete zde.
 

Řešíte složitou situaci v životě vaší rodiny?

Doprovázení - využijte naši podporu při společném řešení různých situacích na individuálních schůzkách s našimi sociálními pracovníky; spolupráce s vámi nám poslouží mimo jiné pro vytvoření metodiky dlouhodobé spolupráce s dalšími rodinami

Více informací o Doprovázení najdete zde.
 

Chcete aktivně prosazovat kvalitní sociální služby?

Z hnízda - přidejte se k těm, kteří jsou ochotni se za budoucnost svých dětí aktivně zasazovat; spolupracujeme se skupinami rodičů a společně s nimi tvoříme a realizujeme strategii, jak prosazovat kvalitní sociální služby pro jejich děti v jejich lokalitě.

Více informací o projektu Z hnízda zde.
 

Náš spolek tvoří lidé - většinou jsou to lidé s mentálním postižením a jejich blízcí. Snažíme se je podporovat a zároveň čerpáme ze zkušeností a potřeb jednotlivých osob a rodin. Na jejich základě plánujeme další aktivity, kterými se snažíme dosáhnout lepších podmínek pro lidi s mentálním postižením a pečující v systému sociálních služeb, naplňování jejich potřeb a přijetí ve společnosti. 

Vzájemná spolupráce je proto pro nás velmi důležitá.