DOPROVÁZENÍ – setkání se zahraničními hosty a sdílení dobré praxe

Během listopadu, prosince a ledna připravujeme tři setkání se zahraničními hosty, kteří jsou sami rodiči lidí s postižením a zároveň se zasloužili o nějaké pozitivní změny ve svých zemích v přístupu a možnostech pro lidi s mentálním postižením. Pozvánku a více informací najdete zde: http://www.spmpcr.cz/?ddownload=6397 Přihlásit se na setkání můžete zde: https://forms.gle/TR4MpQ9guU7159p8A

Podělí se zde o svoje zkušenosti, veselé i těžké chvíle, které zažili při prosazování svých představ, a budou s vámi diskutovat o vašich přáních a snahách.

Srdečně vás zveme k účasti na těchto setkáních, budou jistě velice inspirativní!

Prvním z nich je Jirky Pinomaa z Finska. Má čtyři děti, z nichž dvě dospělé mají kombinované postižením. Od roku 1986 se angažuje na národní i mezinárodní úrovni ve prospěch lidí s mentálním postižením (ředitel Nadace Aspa https://www.aspa.fi/en). V současné době je předsedou Inclusion Europe a prezidentem Inclusion Finland. Jeho tématem a profesním zaměřením je především podpora příležitostí v oblasti bydlení a autonomní způsob života lidí s postižením.

Vytisknout stránku Poslat emailem