Zázemí: deset neformálních online setkání pro pečující

Sdílejte své každodenní zkušenosti, starosti i radosti s ostatními i v této šílené době! Pečujícím osobám nyní nabízíme deset neformálních online setkání ve skupině, kde si budeme povídat o tématech jako je komunikace, konfliktní situace, ponorková nemoc v karanténě, soukromí, udržování hranic, péče o sebe, ale nezalekneme se ani témat, jako je třeba hygiena či sexualita. 

„Pořád nosí kapsy plné šutrů! Nosí tlusté ponožky do sandálů a vždycky má u sebe igelitku. Vypadá jako blázen! A mně se nedaří mu vysvětlit, že se má oblékat normálně.“

Chceme vytvořit prostor pro Vás, kteří už toho máte nad hlavu, kde byste mohli vzájemně sdílet každodenní zkušenosti, starosti i radosti, které na vás pandemická doba a péče o někoho blízkého klade.

Náš psycholog Oskar Bábek k připravovaným setkání říká: „Chceme, abyste si měli kde ulevit, vypovídat se, zasmát se, zjistit, jak to mají ostatní a že v tom nejspíš nejste sami. Rádi vyjdeme vstříc vám a vašim tématům. Půjde hlavně o to si ulevit a třeba načerpat nové nápady pro současnou nezvyklou dobu.“

Setkání se budou konat pravidelně online každé pondělí a budou probíhat po celé letošní jaro. Zakončíme je osobním víkendovým setkáním v červnu tohoto roku!

Začínáme již příští pondělí 8. 3. v 17:00! 

Budeme rádi za hojnou a pravidelnou účast!

Pokud máte zájem se zúčastnit, přihlaste se přes tento formulář:

Kontaktní osobou je náš psycholog Oskar Bábek. Jestli máte nějaké dotazy ohledně těchto online setkání, kontaktujte jej na e-mailu: zazemi.spmp@gmail.com či na telefonním čísle: +420 608 636 854.


Zázemí: opora do těžké doby

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením zakládá online podpůrnou skupinu ZÁZEMÍ pro rodiče, příbuzné, blízké; pro všechny, kdo pečují o lidi s mentálním postižením.

Aktivita 10 neformálních online setkání pro pečující je podpořena podpořena Evropským sociálním fondem pomocí grantu Projektu CZ.03.2.X/0.0/0.0/16_134/0008203 „Práce s rodinou, krizí a budoucností jako důležité prvky podpory neformálních pečujících“.

 

 

Vytisknout stránku Poslat emailem