Chcete podpořit SPMP ČR?

givt_logoJestli je vaše odpověď ano a nakupujete na internetu, můžete SPMP ČR podpořit prostřednictvím GIVT.CZ. Ať už si kupujete svetr, parfém, televizor, dovolenou nebo si objednáváte jídlo domů – využijte webovou stránku GIVT.CZ. Zabere vám to jen pár vteřin, přitom nezaplatíte ani o korunu navíc! A co je nejdůležitější, podpoříte organizaci, kterou si vyberete, v tomto případě SPMP ČR, protože část peněz z ceny nákupu půjde na naší organizaci.

Jak to uděláte?

  1. Před nákupem půjdete na stránky GIVT.CZ.
  2. Vyberete e-shop a naší organizaci.
  3. Kliknete na zelené tlačíto Givt_-_Nakupujte_srdcem_Givt
  4. Nakupujete, jak jste zvyklí.

To je vše. Pár kroků navíc a pomůžete lidem s mentálním postižením a jejich rodinám! Nestojí vás to ani korunu navíc.

Jak to funguje?

GIVT.CZ dostává od internetového obchodu za každého zákazníka určitou částku z ceny produktu, který si zakoupíte. Vy zaplatíte stejnou částku, ať už nakoupíte přes GIVT.CZ či ne. Nakupovat přes GIVT.CZ je tudíž jednoduchá cesta, jak podpořit organizaci, kterou si vyberete.

Jak_to_funguje_Givt

Chtěli byste nás podpořit, ale nechcete na to stále při nákupech myslet?

Jestli máte zájem podpořit naší organizaci, je možné si do prohlížeče stáhnout velmi šikovnou aplikaci, kterou si nainstalujete do prohlížeče ZDE. Pokud budete nakupovat na internetovém obchodě, který umožňuje nákup přes GIVT.CZ, objeví se vám informace o možnostech nakoupit prostřednictvím tohoto portálu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým rodinám a přátelům – ať nenakupují „zbytečně“ :-).

Děkujeme vám, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 

Vytisknout stránku Poslat emailem