Jaká podpora chybí pečujícím

Vážení pečující, prosíme vás o vyplnění dotazníku, díky kterému chceme zjistit, jaké máte zkušenosti s podporou v péči o potomka s mentálním postižením v jednotlivých životních etapách. Pomůže nám ukázat, jaké potřeby pečujících nejsou naplňovány v určitém věku dítěte s postižením a co je potřeba k tomu, aby naplněné být mohly. Vaše odpovědi budeme využívat jako důležitý podklad pro další práci a hledání možností při doprovázení rodin dětí s mentálním postižením.Na základě této práce s rodinami chceme také vydat publikaci, která bude průvodcem tentokrát sociálním pracovníkům: jak s rodiči pracovat a podporovat je. Bez vás to ale rozhodně nepůjde.
Náš dotazník má pět oddílů podle věku potomkaVyplnění jednoho oddílu vám zabere asi 10 – 15 minut. Můžete vyplnit všechna období, která jste se svým dítětem zažili anebo jen to aktuální. Dotazník můžete vyplnit anonymně, případně nám napsat své jméno a kontakt, pokud máte zájem o další spolupráci.
Jestli se chcete dozvědět něco víc, ozvěte se prosím Xenii Dočkálkové na telefon 776 237 799 nebo na e-mail: xenie.dockalkova@spmpcr.cz.

Prosíme o vyplnění dotazníku do 6. listopadu 2020. Zde je odkaz:  https://1url.cz/@spmp_doprovazeni.

Těšíme se na vaše odpovědi, případnou spolupráci a přejeme všem hodně sil, pevné nervy a hlavně ZDRAVÍ!

Vytisknout stránku Poslat emailem